25.09.2019      187      Комментарии к записи Ех, студент-студент… Або як знайти собі роботу отключены

Ех, студент-студент… Або як знайти собі роботу


Всі ми чудово знаємо, що кожна людина стикується з проблемою працевлаштування. Рано чи пізно людина змушена шукати роботу. Роботу можна знайти в інтернеті, газеті, журналі, по телефону і т.д.

Перш за все, всі люди впевнені в тому, що вони без проблем працевлаштуються відразу ж після закінчення університету. Думають, що може бути складного з пошуком вакансії, по всій країні дуже багато роботодавців, потрібно тільки знайти хорошу компанію, відіслати резюме і чекати відповіді. Скоро ми розуміємо, що хід пошуку підходящої вам роботи дуже довготривалий і втомлює.

Ех, студент-студент... Або як знайти собі роботу

Не всі роботодавці дають відповідь на ваші вимоги, не всі виходять на контакт з вами. Дуже часто ми зустрічаємося з тим, що нас не влаштовує зарплата або робота не за профілем. Якщо з пошуком роботи все настільки погано, ви можете звернутися в агентство з працевлаштування. Але і там вам не завжди допоможуть.
Для пошуку роботи найкраще використовувати спеціалізовані ресурси на яких можна детально вивчити вакансії і компанії які їх надають.

Основна помилка людей в тому — що вони часто мають надію знайти легку, високооплачувану роботу.

Друга помилка, також, дуже популярна серед молоді. Вона полягає в тому, що всі хочуть знайти агентство або роботодавця, який забезпечить їх великим вибором роботи не переглядаючи їх резюме. Кожен повинен надати резюме роботодавцю, щоб він ознайомився з досвідом, спеціалізацією, рівнем освіти і т.д.

Третя помилка це неправильний вибір вашої майбутньої професії. Професію потрібно вибирати не тільки за перевагою, не тільки за своїми інтересами, а й дивитися на її потребу у вашій країні. Наприклад, зараз дуже багато молодих людей йде на економічний профіль, в той час як країна потребує електриків, газівників і т.п. Зараз дуже багато вакансій мало популярних робіт. Але ніхто не хоче займатися всякою брудною роботою. Всі хочуть сидіти в офісах, думаючи, що там нічого робити не доведеться.

Для того, щоб у вас не було проблем з пошуком роботи — ви повинні зрозуміти, що не роботодавець повинен підлаштовуватися під вас, під ваші бажання, а саме ви під його вимоги. Ви повинні створити резюме, яке буде залучати роботодавців. Тоді ви будете затребуваним працівником. Саме такі думки і дії допоможуть вам в працевлаштуванні. Невпевненість і бездіяльність — нікому користі не принесуть.

Поставте перед собою мету і йдіть до неї до самого кінця. Все у вас вийде !!! Головне не хвилюйтеся — адже не дарма кажуть «не в грошах щастя».