25.08.2019      160      Комментарии к записи Переваги та недоліки фріланс роботи отключены

Переваги та недоліки фріланс роботи


Відносно нове явище в нашому суспільстві — дистанційна робота через Інтернет. Люди, що працюють таким чином, називаються фрілансерами. Рік від року їх ряди поповнюються.

І якщо на самому початку своєї онлайн кар’єри фрілансери бажали поєднувати основну зайнятість на роботі за наймом із заробітком через інтернет, то тепер основним місцем роботи виявляється якраз таки віртуальний простір.

Переваги роботи фрілансером

Переваг віддаленої фріланс роботи через інтернет маса. Ви не залежите від примхи начальства — самі собі бос і виконавець. Самі вирішуєте ніж, скільки часу і коли вам краще займатися.

Якщо ви вважаєте, що нормальним режимом для роботи є 45 хвилин «розвантажити» і 15 хвилин активної діяльності в годину, то так тому і бути.

Переваги та недоліки фріланс роботи
Ви не втрачаєте час в транспорті. У великих містах часто час, витрачений на дорогу на роботу і назад, можна порівняти з часом, що витрачається на саму трудову діяльність. Працюючим онлайн досить просто сісти за комп’ютер, підключитися до інтернету і вони вже на роботі.

Ви заробляєте стільки, скільки коштує створюваний вами продукт, а не стільки, скільки вважає за потрібне платити начальник. Якщо ви вмієте дорого продавати свої послуги, ви будете заробляти більше.

Не вмієте — навчитеся і все одно будете заробляти більше. У всякому разі, рішення фінансових питань знаходиться в ваших руках.

Ви можете не переживати з приводу дати народження. Після досягнення пенсійного віку ніхто вас не відправить на спокій. Роботодавцю також мало діла до того, що ви тільки-тільки закінчуєте школу, якщо ви відмінно виконуєте всі завдання. Тут немає упереджень, пов’язаних зі статтю, зовнішньою привабливістю і іншими фізіологічними і соціальними особливостями фрілансерів. Єдине, що цінується — це професіоналізм та відповідальність.

Та все це робить Інтернет-фрілансинг дуже привабливим. Але є в цій діяльності і певні ризики. Розглянемо і їх.

Ризики та недоліки у Фрілансингу

Фрілансингу не вчать в школах і інститутах. А ті, хто вже досяг певних результатів, не дуже люблять ділитися своїми напрацюваннями. Тому кожен, хто починає кар’єру фрілансера в інтернеті, винаходить свій власний велосипед. Звідси неминучість помилок, неробочих схем і падінь. Не кожен знайде в собі сили продовжувати.

В онлайні, також як і в офлайні, повно шахраїв. А ще дуже часто народ дивно трепетно ​​ставиться до всього, що написане не на паркані, приймаючи написане дуже сумнівно. Так, читання статей на «серйозних» сайтах, в яких усміхнені незнайомі дядьки пропонують швидкі способи збагачення, може стати великою проблемою. Врятуватися від шахрайства допоможе повна відсутність на перших порах грошей в електронному гаманці і дотримання правила: «Не платити, поки не отримаєш результат».

Відсутність самодисципліни. На роботі нас постійно контролює начальство, впливаючи на нашу свідомість системою заохочень, штрафів і грізним поглядом. В роботі на самого себе хорошим дисциплінарним «батогом» може стати порожній холодильник. Але щоб фріланс не перетворювався на нескінченну боротьбу за ковбасу, потрібна сувора самодисципліна. Багато хто не витримує і йдуть туди, де по них будуть строго стежити і вичитувати за кожен промах. Так легше.

Фрілансер повинен знати все. У всякому разі, дуже багато з того, що звичайний рядовий співробітник підприємства знати не повинен. Наприклад, основи бухгалтерії, оподаткування і маркетингу. Він повинен досить добре володіти комп’ютером. Повинен вміти грамотно викладати в письмовій та усній формі свої думки, бути комунікабельним. Корисно вивчити мистецтво самомотивації, тайм-менеджменту.

І це все поза тим, що фрілансер повинен бути на голову вище своїх конкурентів, для чого йому необхідно постійно дізнаватися нову інформацію і застосовувати її на практиці.