25.08.2019      543      Комментарии к записи Робота в Інтернет на дому отключены

Робота в Інтернет на дому


Багатьох цікавить питання тимчасового заробітку на дому, хоча більш актуальним він є для жінок в декреті, студентів і пенсіонерів. Отже, давайте розглянемо переваги і недоліки такого заробітку, а також ймовірність залишитися без заробітної плати.

Розділимо такий тип заробітку на два види:

— робота по шиттю, вирізання, склеювання і т.д .;

— різна робота в Інтернеті.

Робота в Інтернет на дому

Робота на дому (Застереження)

Якщо ви зацікавилися роботою на дому по збірці, склеюванні, вирощування чого-небудь, то відразу треба запитати у потенційних роботодавців, чи необхідно вносити заставу за отриманий на руки матеріал для збірки.

Якщо необхідно, то слід гарненько подумати, так як існує маса прикладів, коли люди вносили заставу за матеріали, а зроблену роботу у них ніхто не забирав, отже, грошей люди так і не отримували. Розбірки в подібних випадках теж, найчастіше, нічого не давали крім зіпсованого настрою.

Також слід врахувати, що взявши замовлення на виготовлення чого-небудь, необхідно чітко знати необхідні параметри виробів на виході, так як часто зустрічаються випадки, коли готову роботу не брали замовники-роботодавці через невідповідної якості виконаної роботи.

А якщо в даному випадку працівник хоче продовжити роботу на дому, йому доведеться викуповувати нову партію необхідних матеріалів.

Робота в Інтернеті

Робота в Інтернеті також ділитися на різні види діяльності. Насамперед, людині слід орієнтуватися на розмір зарплати. Якщо за роботу у Мережі за дві години на день пропонують 100 доларів і більше, це стовідсотковий обман, можна навіть не розглядати таку пропозицію.

Хоча є і реальні пропозиції по роботі на дому в мережі інтернет. Це, наприклад, може бути реєстрація порталу фірми на різних форумах і каталогах; написання або рерайт статей. Реєстрація на форумах є довгою і кропіткою роботою. Шукаєте роботу, знайдіть її на Jooble.

Справа в тому, що роботодавці ретельно перевіряють число зворотних посилань на свій Інтернет-ресурс, а більшість модераторів форумів видаляють повідомлення, які їм здаються, не відповідають тематиці їх форуму або мають рекламу. Роботодавці платять вам тільки за ті повідомлення, які містяться на сайті.

Написання статей або їх рерайт, є більш цікавою роботою з точки зору заробітку. Найчастіше, вартість однієї статті залежить від тематики і стартує від 5 доларів. Однак слід врахувати, що охочих писати статті на замовлення досить багато, і ви навряд чи будете отримувати багато замовлень.

Розкрутка соціальних мереж

Більш цікавий і оплачуваний вид заробітку в Інтернеті — робота в соціальних мережах по розкрутці груп. Але, щоб взятися за цю роботу, необхідно мати певні знання щодо принципу роботи соціальних мереж, а також завзятість.

При даній роботі роботодавець платить за число передплатників групи, причому, як правило, здійснюється перевірка, наскільки передплатники є реальними. В силу своєї особливості така робота більше підходить старшокласникам або студентам.

Набір тексту

Також можна знайти роботу в Інтернеті по набору текстів. Тут зустрічаються як добропорядні роботодавці, так і шахраї, які не платять за виконану роботу. Якщо ви беретеся за таку роботу, то почніть краще з невеликих обсягів текстів.

Якщо ви отримали плату за виконану роботу, значить, ви знайшли те, що шукали, а якщо немає, то ви придбали безцінний досвід і можна знову братися вже за замовлення інших компаній.