25.08.2019      105      Комментарии к записи Як почати працювати на біржах фріланса. Фріланс заробіток в Інтернеті отключены

Як почати працювати на біржах фріланса. Фріланс заробіток в Інтернеті


В даний час фрілансинг отримав досить широке поширення. В мережі існує безліч форумів і спеціалізованих бірж фріланс роботи, за допомогою яких вільнонаймані фахівці можуть отримати замовлення на роботу.

Біржі фріланса — це інтернет-ресурси, через функціонал яких відбувається взаємодія замовників і виконавців (фрілансерів).

Портфоліо

Після реєстрації і виконавець, і замовник отримують власний робочий кабінет, в якому вже встановлені всі необхідні для роботи функції.
Як почати працювати на біржах фріланса. Фріланс заробіток в Інтернеті

Наприклад, для фрілансера важлива можливість продемонструвати свій професіоналізм. У своєму акаунті він може створити портфоліо з виконаних їм робіт.

Взагалі, портфоліо — це перше, що повинен зробити новоприбулий на біржу фрілансер. Якщо ви поки новачок в обраній справі, викладіть найкращі роботи, які ви робили в процесі освоєння нового для вас виду діяльності.

Тепер, коли ви подасте свою заявку, у потенційного замовника з’являється можливість оцінити ваш рівень майстерності і зіставити його з тією ціною, яку ви запитуєте за свою роботу.

Спілкування з замовниками

На всіх біржах є можливість відправляти приватні повідомлення. В процесі виконання замовлень часто доводиться уточнювати деякі деталі. Якщо виникли питання — користуйтеся приватним каналом зв’язку із замовником. Краще кілька разів запитати, ніж отримати незадовільну оцінку своєї роботи.

Але спочатку необхідно ознайомитися з правилами. Справа в тому, що деякі вузькоспеціалізовані біржі фрілансу не схвалюють передачу зовнішніх контактів від однієї сторони до іншої. В цьому випадку в правилах обов’язково вказується, що заборонено передати номера телефонів, месенджерів, електронні адреси та, в деяких випадках, навіть адреси сайтів. Непослух карається блокуванням акаунтів.

Інші біржі фрілансу — навпаки, ніяк не протидіють «догляду» від посередництва біржі.

Яким замовленням віддати перевагу новачку-фрілансеру

Першим завданням фрілансера-новачка є підняття рейтингу з нуля до якоїсь позитивної величини. Верхню планку ви самі собі ставите. Загальні поради для підвищення рейтингу на біржах наступні:

  • — Намагайтеся брати дрібні завдання. Чим більше виконаних робіт, тим рейтинг вище.
  • — На дешеві замовлення, як правило, нижче конкуренція. Намагайтеся не втрачати час в битвах за «жирні» завдання. Новачок з нульовим рейтингом в явно програшному становищі.
  • — Придивляйтеся до замовника — якщо він скупий на похвалу, вам такий не потрібен. Вам потрібні щедрі позитивні відгуки. Вони часто бувають дорожче грошей.
  • — Намагайтеся виконати навіть найменш оплачувану роботу на п’ять з плюсом — вам потрібен позитивний відгук.
  • — Не засиджуйтеся в «новачках». «Прокачали» свій аккаунт — переходьте на більш цінні замовлення.

Про отримання замовлення і складання заявки

Напевно, один з найскладніших етапів роботи фрілансера — пошук замовлення. На популярних біржах фріланса замовлення з’являються, буквально, кожну секунду, але …

  • Не всяке завдання під силу новачку.
  • Не за кожний вид діяльності варто братися зважаючи на його велику трудомісткість і мізерну оплату.
  • Якщо ж трапляються хороші замовлення, то вже через хвилину розумієш, що конкуренти-фрілансери не дрімають. Уже в наступну секунду замовник отримує десятки заявок на своє замовлення і вибрати може будь-яку.

Щоб отримати замовлення, необхідно чимось виділитися. Не пишіть односкладові «готовий працювати», «зроблю» та інше. Розкажіть, як ви збираєтеся виконати замовлення і чому вам можна довірити його виконання. Можна навіть в заявці почати уточнювати деякі деталі, викликаючи замовника на приватну розмову і відводячи його від натовпу конкурентів.

Всі ці нескладні поради допоможуть вам зробити перші кроки на біржах фріланса і не оступитися. Успіхів у роботі!