25.08.2019      148      Комментарии к записи Заробляти на статтях в Інтернеті — реально! отключены

Заробляти на статтях в Інтернеті — реально!


Давно відомо, що той, хто володіє словом — володіє світом. Але як це реалізувати на практиці? Потрібні ж гроші, як мінімум? Де їх взяти? В інтернеті! Там сьогодні крутяться величезні гроші! Їх приносить кожен клік користувачів. Отже, там лежать можливості, якими гріх не скористатися.

Заробляти на статтях в Інтернеті - реально!

Вже у багатьох на слуху раніше незнайомі слова — копірайтер, рерайтер, навіть сео-копірайтер. Це — люди, які заробляють в Інтернеті написанням текстів.

Копірайтери створюють нові статті:
на замовлення — на певну тему, з вживанням заданих клієнтом слів, в кількості, зазначеній при отриманні завдання; за своїм бажанням з метою продажу майбутньому власнику, до якого перейде право на володіння статтею.

Замовниками в основному є власники Інтернет-ресурсів, яким потрібно ці ресурси постійно наповнювати новим контентом, тобто розвивати вміст сайтів. Це потрібно для того, щоб пошукові машини пізнавали ресурс як той, що постійно розвивається.

Головна вимога до статей: вони повинні бути унікальні. Є безліч програм, де можна перевірити, чи не збігається ваша стаття з тим, що вже опубліковано на просторах Інтернету. Це і Advego plagiatus, і програма Антиплагіат Etxt, і безліч інших. Звичайно потрібно намагатися робити унікальність тексту від 90 до 100%.

Адже завдання тексту — приводити на сайт нових відвідувачів. А пошукові машини негативно ставляться до плагіату, не включають його в пошуковий індекс, або зовсім виключають з пошукової видачі. Крім того, велика кількість контенту, що містить плагіат, призводить до небажаних наслідків у вигляді санкцій щодо сайту з боку пошукових машин.

А як писати статтю, щоб можна було на ній заробити, тобто добре продати?

По-перше, вона повинна працювати на сайт, який би він не був: на форумі, блогом, комерційним сайтом, інтернет-магазином, новинним каналом. Тема статті повинна відповідати темі сайту.

По-друге, вона повинна бути: а) цікавою; б) легко читатися; в) бути зрозумілою читачеві; г) мати привабливі заголовок і зовнішній вигляд (бути розбитою на абзаци, мати підзаголовки).

Ці ж вимоги пред’являються і до статей, що створюються рерайтерами. Єдина відмінність: статті рерайтера — це не нові статті, а вже існуючі, тільки переписані так, щоб відповідати вимогам унікальності.

SEO-оптимізація статей

Окрема категорія статей — сео-оптимізовані статті. Перед цими текстами ставиться конкретне завдання — вивести сайт на верхні позиції запитів. При написанні таких статей потрібно вписати в текст кілька строго певних слів, які називаються ключовими словами.

Своєї мети така стаття досягає насамперед заголовком, призначення якого — красуватися на перших рядках рейтингів. Значить, його потрібно ретельно опрацювати: зробити його привертає увагу і помістити в ньому оптимальне число ключів. Те ж саме відноситься до першої і останньої частини тексту — в них порядок вживання ключових слів має абсолютно важливе значення.

Якщо ви пишете статті, що відповідають цим вимогам, заробіток в Інтернеті вам забезпечений. У вас будуть постійні замовники, і ви можете розраховувати на стабільний заробіток в мережі, що досягає 1000 $ в місяць.